KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6626477

nr 662 6477

David Larsson

(1898-1976), Sverige

Akvarell, Signerad DL, David Larsson (1898-1976), Läsande kvinna, 35x41

måndag 18 oktober 2010
kl 18:00:22

David Larsson

Läs mer om David Larsson